Wyślij wiadomość
Dom

Shenzhen Passional Import And Export Co., Ltd. profil firmy

profil firmy

Shenzhen Paisen Technology Co., Ltd. znajduje się w pokoju 1706, budynku 4, Baoxin Science and Technology Park, Guangyuan 5th Road, Fenghuang Street, Guangming District, Shenzhen, Guangdong, Chiny.Zakres działalności obejmuje produkcję i sprzedaż baterii i ich komponentów;sprzedaż urządzeń do termicznego wykorzystania energii słonecznej;produkcja i sprzedaż elementów energoelektronicznych;sprzedaż produktów do wytwarzania energii słonecznej i urządzeń do wytwarzania energii;usługi techniczne w zakresie wytwarzania energii słonecznej;produkcja nowych urządzeń napędzających energię;Produkcja specjalnego sprzętu elektronicznego;produkcja sprzętu i komponentów fotowoltaicznych.Produkty są szeroko stosowane w nowej energii, elektronarzędziach, narzędziach ogrodniczych, robotach zamiatających i innych rynkach.W dziedzinie akumulatorów litowo-jonowych zdobyła szerokie uznanie ze względu na ich doskonałą jakość.Firma ma wielu specjalistów z branży oraz wyższego personelu inżynieryjnego i technicznego, a także ma możliwość zapewnienia klientom ogólnego projektu i produkcji.Trzymając się koncepcji „zarządzanie integralnością, ciągła innowacja”, przyczynimy się do powstania nowej energetyki.

 

Chiny Shenzhen Passional Import And Export Co., Ltd. profil firmy 0

Głównymi produktami naszej firmy są akumulatory litowo-jonowe, systemy zarządzania ochroną baterii litowej, sprzęt do testowania baterii litowych itp.

Chiny Shenzhen Passional Import And Export Co., Ltd. profil firmy 1

Produkty naszej firmy są szeroko stosowane w rowerach elektrycznych, czysto elektrycznych pojazdach o małej prędkości, pojazdach specjalnych, zasilaniu awaryjnym telekomunikacyjnym, systemach magazynowania energii słonecznej w domu i na zewnątrz mini awaryjnego zasilania awaryjnego.

Chiny Shenzhen Passional Import And Export Co., Ltd. profil firmy 2

Mamy ponad 10-letnie doświadczenie w produkcji baterii i profesjonalny zespół badawczo-rozwojowy składający się z ponad 10 osób, a także wielu inżynierów oprogramowania i sprzętu.

Chiny Shenzhen Passional Import And Export Co., Ltd. profil firmy 3

 

Chiny Shenzhen Passional Import And Export Co., Ltd. profil firmy 4

 

Nasza firma może zaprojektować i wyprodukować baterie zgodnie z projektami i wymaganiami klientów.Zapewniamy kompleksową usługę zaopatrzenia, w której można znaleźć wszystkie główne akcesoria związane z bateriami litowymi.

Chiny Shenzhen Passional Import And Export Co., Ltd. profil firmy 5

Jesteśmy znani z doskonałej jakości, konkurencyjnych cen, najwyższej klasy kunsztu, bezpiecznego pakowania i szybkiej dostawy.

Chiny Shenzhen Passional Import And Export Co., Ltd. profil firmy 6

 

Chiny Shenzhen Passional Import And Export Co., Ltd. profil firmy 7

Od momentu powstania posiadamy własną bazę produkcyjną w Guangdong.I utrzymuj długoterminową współpracę z producentami akumulatorów w Europie i wielu krajach na całym świecie.

Chiny Shenzhen Passional Import And Export Co., Ltd. profil firmy 8

Dzięki doskonałej jakości produktów, wydajnemu zespołowi marketingowemu i profesjonalnej obsłudze posprzedażnej staramy się szczerze zaspokajać potrzeby klientów i oszczędzać czas i pieniądze dla klientów!

Chiny Shenzhen Passional Import And Export Co., Ltd. profil firmy 9

Zobacz więcej O nas
nasza firma

Shenzhen Paisen Import & Export Co., Ltd. to nowa firma energetyczna zajmująca się produkcją, sprzedażą oraz badaniami i rozwojem różnych akumulatorów litowo-jonowych, systemów zarządzania ochroną akumulatorów litowych, sprzętu do testowania akumulatorów litowych i innych powiązanych produktów.

Chiny Shenzhen Passional Import And Export Co., Ltd. profil firmy 0

wrzesień 2019, Shenzhen Paisen Import & Export Co., Ltd. została założona.

Chiny Shenzhen Passional Import And Export Co., Ltd. profil firmy 1
W grudniu 2019 r., oficjalnie zatrudniliśmy wielu inżynierów oprogramowania i sprzętu z ponad 10-letnim doświadczeniem w produkcji baterii.

Chiny Shenzhen Passional Import And Export Co., Ltd. profil firmy 2

Styczeń 2020, powstała marka baterii litowych Passional.

Chiny Shenzhen Passional Import And Export Co., Ltd. profil firmy 3
2021, dogłębna współpraca z wpływowymi fabrykami w branży baterii litowych.

Chiny Shenzhen Passional Import And Export Co., Ltd. profil firmy 4

W sierpniu 2022 r. firma rozszerzyła swoją skalę i przeniosła się do Baoxin Science and Technology Park, Guangming District, Shenzhen.

Chiny Shenzhen Passional Import And Export Co., Ltd. profil firmy 5

video
<-Video Images->
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Rodzaj działalności

Producent

Eksporter

marki : PASJONAŁ

Ilość pracowników : 10~20

Coroczne wyprzedaże : 4000000-5000000

Rok założenia : 2015

pc Export : 90% - 100%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny Shenzhen Passional Import And Export Co., Ltd. Certyfikaty Chiny Shenzhen Passional Import And Export Co., Ltd. Certyfikaty Chiny Shenzhen Passional Import And Export Co., Ltd. Certyfikaty Chiny Shenzhen Passional Import And Export Co., Ltd. Certyfikaty Chiny Shenzhen Passional Import And Export Co., Ltd. Certyfikaty Chiny Shenzhen Passional Import And Export Co., Ltd. Certyfikaty